Şuraya geri dön: Tokenised GBP

TGBP USD: Tokenised GBP kaç ABD doları Hesaplayın

TGBP / USD fiyat dönüştürücü

TGBP

Tokenised GBP

USD

United States Dollar

TGBP USD Paritesi Geçmişi

Tarih1 TGBP to USD24s
Jul 30, 2026$1.340.66%
Jul 29, 2026$1.340.47%
Jul 28, 2026$1.33-0.07%
Jul 27, 2026$1.33-0.33%
Jul 26, 2026$1.330.19%
Jul 25, 2026$1.33-0.01%
Jul 24, 2026$1.33-0.06%

Bu tabloda, TGBP / USD çiftinin bir önceki hafta kaydedilen dönüşüm oranları gösterilmektedir. Fiyatlar, saat 00:00'daki (UTC+0) günlük kapanışları baz almaktadır. TGBP / USD oranı son 24 saatte 0.78% yükseldi.

TGBP / USD fiyat grafiği

Tokenised GBP / USD fiyat grafiği

Veriler Yükleniyor

Lütfen bekleyin, grafik verilerini yüklüyoruz

Tokenised GBP/ABD doları Verisi

TGBP/USD dönüşüm oranı bugün itibarıyla $1.34. Son 1 saatte %NaN düşüş, son 24 saatte ise %0.78 düşüş söz konusu. Tokenised GBP fiyatı yükselişte. TGBP son 30 günde USD karşısında %1.43 yukarı çıktı. Dönüştürme aracımız, varlıklar arasında her geçiş yapıldığında gerçek zamanlı fiyat verileriyle güncellenir.

TGBP USD Paritesi Geçmişi

Tarih1 TGBP to USD24s
Jul 30, 2026$1.340.66%
Jul 29, 2026$1.340.47%
Jul 28, 2026$1.33-0.07%
Jul 27, 2026$1.33-0.33%
Jul 26, 2026$1.330.19%
Jul 25, 2026$1.33-0.01%
Jul 24, 2026$1.33-0.06%

Bu tabloda, TGBP / USD çiftinin bir önceki hafta kaydedilen dönüşüm oranları gösterilmektedir. Fiyatlar, saat 00:00'daki (UTC+0) günlük kapanışları baz almaktadır. TGBP / USD oranı son 24 saatte 0.78% yükseldi.

TGBP/USD Dönüşüm Tablosu

The real-time conversion rate of Tokenised GBP (TGBP) to USD is $1.34 for every 1 TGBP. The table below shows the live rate to convert different amounts, such as 5 TGBP into USD.

TGBP/USD Dönüşüm Oranları

MiktarBugün: 08:12:56 pm
0.5 TGBPusd 0.6721
1 TGBPusd 1.34
5 TGBPusd 6.72
10 TGBPusd 13.44
50 TGBPusd 67.21
100 TGBPusd 134.43
500 TGBPusd 672.14
1000 TGBPusd 1,344.28

Bu tablo, Tokenised GBP (TGBP) / United States Dollar (USD) çiftine ait en popüler katsayıların canlı dönüşüm oranlarını listeler.

USD/TGBP Dönüşüm Oranları

MiktarBugün: 08:12:56 pm
0.5 USDTGBP 0.3719
1 USDTGBP 0.7439
5 USDTGBP 3.72
10 USDTGBP 7.44
50 USDTGBP 37.19
100 USDTGBP 74.39
500 USDTGBP 371.95
1000 USDTGBP 743.89

Bu tablo, United States Dollar (USD) / Tokenised GBP (TGBP) çiftinin en çok kullanılan katsayılarına ait gerçek zamanlı dönüşüm oranlarını listeler.

TGBP / Fiat Dönüşüm Oranları

Para BirimleriMevcut Fiyat
TGBP / BTC0.00002076 BTC
TGBP / ETH0.0006997 ETH
TGBP / BNB0.002265 BNB

Bu tablo, Tokenised GBP (TGBP) ile en popüler itibari para (fiat) ve kripto para birimleri arasındaki gerçek zamanlı dönüşüm oranlarını listeler.

Tokenised GBP United States Dollar için SSS

Tokenised GBP (TGBP) United States Dollar (USD) paritesi bugüne kadar en yüksek kaç oldu?

An itibarıyla 1 Tokenised GBP (TGBP) $1.34 United States Dollar (USD) seviyesinde.

$1 ile ne kadar Tokenised GBP (TGBP) alınabilir?

An itibarıyla $1 ile 0.7439 Tokenised GBP (TGBP) alınabiliyor.

TGBP/USD paritesi bugüne kadar en yüksek kaç oldu?

Tokenised GBP (TGBP) fiyatı 1/28/2026 itibarıyla $1.38 USD ile tüm zamanların zirvesine ulaştı.

Tokenised GBP (TGBP) fiyatı United States Dollar (USD) karşısında ne kadar değişti?

Son bir ayda Tokenised GBP (TGBP) fiyatı United States Dollar (USD) karşısında 1.4% yükseldi.