Şuraya geri dön: Liquity BOLD

BOLD NOK: Liquity BOLD kaç Norveç kronu Hesaplayın

BOLD / NOK fiyat dönüştürücü

BOLD

Liquity BOLD

NOK

Norwegian Krone

BOLD NOK Paritesi Geçmişi

Tarih1 BOLD to NOK24s
Jul 29, 2026kr9.61-0.97%
Jul 28, 2026kr9.700.10%
Jul 27, 2026kr9.690.76%
Jul 26, 2026kr9.620.09%
Jul 25, 2026kr9.610.22%
Jul 24, 2026kr9.59-0.37%
Jul 23, 2026kr9.620.23%

Bu tabloda, BOLD / NOK çiftinin bir önceki hafta kaydedilen dönüşüm oranları gösterilmektedir. Fiyatlar, saat 00:00'daki (UTC+0) günlük kapanışları baz almaktadır. BOLD / NOK oranı son 24 saatte 0.06% yükseldi.

BOLD / NOK fiyat grafiği

Liquity BOLD / NOK fiyat grafiği

Veriler Yükleniyor

Lütfen bekleyin, grafik verilerini yüklüyoruz

Liquity BOLD/Norveç kronu Verisi

BOLD/NOK dönüşüm oranı bugün itibarıyla kr 9.54. Son 1 saatte %NaN düşüş, son 24 saatte ise %0.06 düşüş söz konusu. Liquity BOLD fiyatı yükselişte. BOLD son 30 günde NOK karşısında %0.26 yukarı çıktı. Dönüştürme aracımız, varlıklar arasında her geçiş yapıldığında gerçek zamanlı fiyat verileriyle güncellenir.

BOLD NOK Paritesi Geçmişi

Tarih1 BOLD to NOK24s
Jul 29, 2026kr9.61-0.97%
Jul 28, 2026kr9.700.10%
Jul 27, 2026kr9.690.76%
Jul 26, 2026kr9.620.09%
Jul 25, 2026kr9.610.22%
Jul 24, 2026kr9.59-0.37%
Jul 23, 2026kr9.620.23%

Bu tabloda, BOLD / NOK çiftinin bir önceki hafta kaydedilen dönüşüm oranları gösterilmektedir. Fiyatlar, saat 00:00'daki (UTC+0) günlük kapanışları baz almaktadır. BOLD / NOK oranı son 24 saatte 0.06% yükseldi.

BOLD/NOK Dönüşüm Tablosu

The real-time conversion rate of Liquity BOLD (BOLD) to NOK is kr9.55 for every 1 BOLD. The table below shows the live rate to convert different amounts, such as 5 BOLD into NOK.

BOLD/NOK Dönüşüm Oranları

MiktarBugün: 08:40:20 pm
0.5 BOLDnok 4.77
1 BOLDnok 9.55
5 BOLDnok 47.74
10 BOLDnok 95.48
50 BOLDnok 477.41
100 BOLDnok 954.83
500 BOLDnok 4,774.13
1000 BOLDnok 9,548.27

Bu tablo, Liquity BOLD (BOLD) / Norwegian Krone (NOK) çiftine ait en popüler katsayıların canlı dönüşüm oranlarını listeler.

NOK/BOLD Dönüşüm Oranları

MiktarBugün: 08:40:20 pm
0.5 NOKBOLD 0.05237
1 NOKBOLD 0.1047
5 NOKBOLD 0.5237
10 NOKBOLD 1.05
50 NOKBOLD 5.24
100 NOKBOLD 10.47
500 NOKBOLD 52.37
1000 NOKBOLD 104.73

Bu tablo, Norwegian Krone (NOK) / Liquity BOLD (BOLD) çiftinin en çok kullanılan katsayılarına ait gerçek zamanlı dönüşüm oranlarını listeler.

BOLD / Fiat Dönüşüm Oranları

Para BirimleriMevcut Fiyat
BOLD / USD$1.0020
BOLD / BTC0.00001548 BTC
BOLD / ETH0.0005218 ETH
BOLD / BNB0.001692 BNB

Bu tablo, Liquity BOLD (BOLD) ile en popüler itibari para (fiat) ve kripto para birimleri arasındaki gerçek zamanlı dönüşüm oranlarını listeler.

Liquity BOLD Norwegian Krone için SSS

Liquity BOLD (BOLD) Norwegian Krone (NOK) paritesi bugüne kadar en yüksek kaç oldu?

An itibarıyla 1 Liquity BOLD (BOLD) kr9.55 Norwegian Krone (NOK) seviyesinde.

kr1 ile ne kadar Liquity BOLD (BOLD) alınabilir?

An itibarıyla kr1 ile 0.1047 Liquity BOLD (BOLD) alınabiliyor.

BOLD/NOK paritesi bugüne kadar en yüksek kaç oldu?

Liquity BOLD (BOLD) fiyatı 5/21/2025 itibarıyla kr9.72 NOK ile tüm zamanların zirvesine ulaştı.

Liquity BOLD (BOLD) fiyatı Norwegian Krone (NOK) karşısında ne kadar değişti?

Son bir ayda Liquity BOLD (BOLD) fiyatı Norwegian Krone (NOK) karşısında 0.3% yükseldi.